Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Türkiye-ABD arasındaki ticaret hacmini artırmak için eklentilerini aktardığını bildirdi.

0
455

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Twitter hesabı üzerinden Amerikan Türk Konseyi, ABD Ticaret Odası ve TAİK bünyesindeki iş insanları ile toplantı gerçekleştirdiklerini açıkladı. Bu toplantı sonrasında sosyal paylaşım sitesi olan twetter.com üzerinden attığı bir twett’e ABD ile ticaret hacmini artırmak için beklentilerimizi aktardığını bildirdi.

Bakan Albayrak, ‘Amerikan Türk Konseyi, ABD Ticaret Odası ve TAİK bünyesindeki iş insanları ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede, Türkiye-ABD arasındaki ticaret hacmini ve işbirliğini artırmak için kendilerinden beklentilerimizi aktardık.’ ifadelerini kullandı.

Amerikan Türk Konseyi, ABD Ticaret Odası ve TAİK bünyesindeki iş insanları ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede, Türkiye-ABD arasındaki ticaret hacmini ve işbirliğini artırmak için kendilerinden beklentilerimizi aktardık. pic.twitter.com/6QglFJI1kd— Berat Albayrak (@BeratAlbayrak) 6 Şubat 2019

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here