Uber, Su Altında Seyahat Hizmeti Veren ScUber’i Duyurdu

0
307

Uber, ScUber adlı bir sualtı sürüşü hizmeti başlattı.

Uber sınırlarını aşarak yeni bir ulaşım alına yöneldi. Uber su altı gezi servisi olan ScUber’i duyurarak sualtı gezi dünyasına adını yazdırdı

Sualtı ulaşımında yeni bir yenilik katacak olan uberin yeni servisi scuber hem gezi hem türislik amaçlı kurmuş olduğu scuber normal taşıma sistemine göre biraz farklı işleyecek. Ücretlendirme mesafe yerine tur ile yapılacak. Ücretlendirme kişi başı 1000 $ olarak sağlanmakta. Her dalış iki kişiyle yapıldığı için fiyat da iki katına çıkmakta

Uzun zamandır Uber tarafında açıklanması beklenen sualtı gezi servisi ScUber net bir şekilde dile getirildi, ScUber, Avustralya’nın Büyük Bariyer Resiflerine; Tourism ve Events Queensland ile ortaklık kurarak yolcu taşımacılığına başlıyacak.

ScUber uzun süre kalmayacak. 27 Mayıs – 3 Haziran tarihleri ​​arasında Heron Adası’ndan, 9 Haziran – 18 Haziran tarihleri ​​arasında Port Douglas’ın kıyısındaki Agincourt Resifi’nden bir denizaltıyı selamlayabilirsiniz.

Uber, Avustralya ve Yeni Zelanda bölgesel genel müdürü Susan Anderson, “Büyük Bariyer Resifi’ne gelen ziyaretçilerin bu yeni hareket biçimini nasıl benimsediğini ve yıllarca resifin savunuculuğunu yapmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.


https://www.techradar.com/news/uber-launches-scuber-an-underwater-ride-hailing-service

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here