Coinbase Şimdi Türkye’de

0
223

Kripto para borsası Coinbase, Türkiye de dahil bir çok ülkede hizmet vermeye başladı.

Kripto para borsası en iyilerinden olan Coinbase toplamda 103 ülkede hizmet veriyor. Kripto para borsası Coinbase, 100’den fazla ülkeyle ticarete başladığını duyurdu

Gün içerisinde Coinbase bir açıklama yaptı kriptodan kriptoya alım satım işleminin tescilli stabilcoin artık 85 ülkede aktif olarak kullanılıyor.

Geçtiğimiz yıl sonuna kadar sadece 32 ülkede aktif olan sistem. Bugün gelen haberlere göre 103 ülkede aktif bir şekilde hizmet verecek. Bu yeni hizmete açılmış ülkeler arasında Türkiye de var. Diğer ülkeler şunlar;

“Angola, Ermenistan, Aruba, Bahamalar, Bahreyn, Barbados, Benin, Bermuda, Botsvana, Brezilya, İngiliz Virgin Adaları, Brunei, Kamerun, Cayman Adaları, Kosta Rika, Curaçao, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, Gana, Guatemala, Honduras , Jamaika, Ürdün, Kazakistan, Kenya, Kuveyt, Kırgızistan, Makao, Maldivler, Mauritius, Moğolistan, Karadağ, Namibya, Nepal, Nikaragua, Umman, Panama, Paraguay, Ruanda, Sırbistan, Güney Afrika, Tayvan, Trinidad ve Tobago, Tunus, Türkiye, Uganda, Uruguay, Özbekistan, Zambiya. ”

Coinbase dünya çapında yayılmak istiyor dünyada lider konumda kalma düşüncesi güzel gelebilir ama coinbase; Geçtiğimiz yılın Nisan ayında Coinbase, 30 işçisini kovmuş ve Chicago ofisini açılmasından 1 yıl sonra kapatmıştı.

Yine geçtiğimiz yılın Aralık ayında Coinbase, hanesine EOS ve XRP’yi de içeren 30 tane daha kripto borsası kaydetmişti. Bu büyüme, Coinbase’i dünya çapındaki Binance gibi diğer global kripto para borsalarının düzeyine taşıyor.


https://thenextweb.com/hardfork/2019/05/14/coinbase-cryptocurrency-global-expansion/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here