John McAfee,Bitcoin’in Yaratıcısını İsmini Verecek

0
250

 John McAfee , Bitcoin’i kimin yarattığını dünyaya söyleyeceğini söylüyor – ve sözünü tutarsa, kripto para biriminde belki de en büyük kalıcı soruyu cevaplayacak.

Çarşamba günü, McAfee , Bitcoin’in yaratıcısı tarafından kullanılan sözde olmayan tanıtıcı olan “ Satoshi Nakamoto ” nun gerçek kimliği hakkındaki ipuçlarını paylaşmaya devam etme planını duyurmak için Twitter’a .

McAfee, “Satoshi’nin kimliğini korudum” dedi. “Yine de, bunun yatağa yatırılma zamanı. Sahtekarlar onun olduğunu iddia ediyor, onu aramak için zaman ve enerji harcıyoruz – Bu bir israf. ”

McAfee’nin, Bitcoin yaratıcısının gerçek kimliğini gerçekten bilip bilmediği, birinin tahminde bulunuyor. Ancak şu ana kadar Satoshi’nin erkek olduğunu ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşadığını iddia etmek için Twitter’a götürüldü . Ayrıca CIA, devlet kurumu, bilgisayar bilimcisi  Nick Szabo , teknoloji girişimcisi Elon Musk ya da esmer değil .

McAfee, kimsenin Bitcoin’i kimin yarattığını bildiğine inanmasını istiyorsa – ya da gerçek Satoshi’yi kendini ortaya çıkarması için baskı yapmak istiyorsa – alanı bundan biraz daha fazla daraltmak zorunda kalacak.


https://futurism.com/john-mcafee-reveal-bitcoins-creator

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here