2019 katlanabilir LG Bendi telefonu

0
156

LG BENDİ

2019 katlanabilir telefonların tarihi olacak tüm lüks telefon firmaları 2019da katlanabilir telefon modellerini bir bir tanıtmaya başladı LG bu firmalar arasında yerini almak için LG BENDİ modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

t3.com sitesinin haberine göre LG BENDİ’nin özellikleri ;

Potansiyel gelecekteki LG katlanabilir telefonun görüntüleri hiç güvenilir patent gözcü web sitesinde letsgodigital göründü . Bu, Samsung Infinity Flex Display’in yaptığı gibi, içe doğru değil, dışa doğru katlanmış görünen ekran görüntülerini gösterdi. 

Bu fikir bazı yönlerden iyidir: bu nedenle pil tasarrufu yapmak, maliyet ve kalınlık sağlamak için tek bir ekran vardır. Ancak, negatif olabilir, çünkü bu, cebinizde veya çantanızda yukarı katlanmış olsa bile ekranın her zaman açıkta kaldığı anlamına gelir. Bu konuda da bir dava almak çok zor olacak. 

Peki, bu patent aynı zamanda LG’nin Samsung’un bu yılın başlarında yaptığı gibi kırılmaz bir ekrana hakim olduğu anlamına mı geliyor? Ve daha önemlisi, yakında görüneceğini görecek miyiz?

LG’nin 2019 yılının sonlarına kadar potansiyel olarak Bendi adı verilen katlanabilir telefonunu piyasaya sürmesi beklenmiyor.

Her iki durumda da, bu patentin bir diğer harika kısmı, bunun bir “kenarsız ekran” olarak adlandırılmasıdır; Normal telefonlardaki çerçevesiz ekranların hala yeni olduğunu düşündüğünüzde, bu atlamayı katlanabilir bir ekrana getirmek çok büyük olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here