2019’un en iyi katlanabilir telefonları

0
403

Katlanabilir telefonlar geri dönüşü bu yılın en sıcak trendleri olacak. Şimdiye kadar açıklanan esnek telefonlara ve nihayetinde görebileceklerimize inceleyelim. Burada, 2019’un en iyi katlanabilir telefonlarını bir araya getirdik, hem satışa çıkmış olanlar hem de hala beklediklerimiz bu listede bulaçaksınız. Kıvrılabilen ekranlara sahip en yeni cihazlar için okumaya devam edin.

Görünüşe göre 2019, katlanabilir telefonun yılı olacak. Yıllarca söylentiler ve sızıntılardan sonra katlana bilir teknoloji sonunda bizimle.

SAMSUNG GALAXY FOLD

Samsung Galaxy Fold bir telefondan daha fazlası

Telefondan tablete ve tekrar geri dönüştürebilen ve size 7,3 inç büyüklüğünde bir tuval veren katlanabilir bir cihazdır. Galaxy Fold, firmanın ilk katlanabilir telefonu,Samsung, Galaxy Fold’un birinci sınıf bir cihaz olduğunu ve bu iddiayı destekleyecek fiyat etiketinin bulunduğunu açıkça belirtti.

DETAYLI İNCELEME İÇİN ; KAMPUSKOD GALAXY FOLD

HUAWEİ MATE X

Huawei Mate X’in arkadan kıvrılan tek ve büyük bir ekranı var. Bu, katlandığında geleneksel bir phablet olarak kullanabileceğiniz veya açıldığında tablet benzeri bir deneyim yaşayabileceğiniz anlamına gelir.

DETAYLI İNCELEME İÇİN ; KAMPUSKOD Huawei Mate X

OPPO KATLANABİLİR TELEFONU

Cinli Oppo markası katlanabilir akıllı telefon üretici firmaların arasına katılıyor , ancak tasarım veya ekran boyutuyla ilgili detaylar açıklanmadı. İlginçtir ki, Oppo zaten geçen yıl içinde kendine özgü farklı katlanabilir tasarım patenti aldığı biliniyor. Bir patentte üç kez katlanan ve üçlü boyutlu bir ekran sunmasına izin veren bir telefon patenti aldığı bilinmekte

DETAYLI İNCELEME İÇİN ; KAMPUSKOD oppo katlanabilir telefonu  

MOTOROLA RAZR 2019

Detaylar en kısa süre içinde girilecek

LG BENDİ

2019 katlanabilir telefonların tarihi olacak tüm lüks telefon firmaları 2019da katlanabilir telefon modellerini bir bir tanıtmaya başladı LG bu firmalar arasında yerini almak için LG BENDİ modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

DETAYLI İNCELEME İÇİN ; KAMPUSKOD LG BENDİ

XİAOMİ MIX FLEX

Xiaomi, yeni özellikleri ve uygun fiyatı ile milyonlarca kullanıcının kalbini kazanan akıllı telefon üreticilerinden biri. Bu kez Xiaomi, katlanabilir akıllı telefon geliştirme sürecinde katlanabilir telefon markaların listesine katılıyor.

DETAYLI İNCELEME İÇİN ; KAMPUSKOD XİAOMİ MIX FLEX

Apple

Apple , katlanabilir telefonlar için bir kaç patent başvurusunda bulundu, bu da Cupertino şirketinin de bu eğilimi karşılayacak bir cihaz üzerinde çalıştığını gösteriyor. Bir patente göre , Apple katlanabilir akıllı telefonu “esnek ekranlara” tutturulmuş “örtüşen menteşeler” kullanabilir

Diğer Yazılarımızı Okudunuz Mu

2019 katlanabilir LG Bendi telefonu
OPPO KATLANABİLİR TELEFON ÖZELLİKLERİ
Katlanabilir Huawei Mate X özellikleri ve fiyatı
Katlanabilir Xiaomi Telefon Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here