DÜNYANIN EN TEHLİKELİ BİLGİSAYARI REKOR FİYATA SATILDI

0
240

Son zamanlarda internet üzerinden çok garip şeyler satılıyor ve alınıyor. İnternetten alınabilecek garip şeylerin çok bir sınırı yok. Bu sefer çok garip bir okadar tehlikeli bir dizüstü bilgisayar satışa sunuldu.

Dünyanın bugüne kadar ortaya çıkmış en zararlı yazılımlarının toplandığı dizüstü bilgisayar, internet üzerinden açık arttırma ile satışa sunuldu.

Dünya üzerinde bugüne kadar görülmüş en kötü virüsleri barındırıyor. Boş bulunup bir ağa bağlarsanız ağda ne kadar cihaz varsa sonunu getiriyor.

Şu anda satışta olan en korkunç BİLGİSAYAR 620.000 $ ‘lık fiyatıyla şaşırtmaya devam ediyor bilgisayarın modeli Samsung NC10 netbook.

Dizüstü bilgisayarda bulunan virüslerden sadece altısının dünyaya faturaları toplamda 95 milyar dolar olmuştu. The Persistence of Chaos (Kaosun Sürekliliği) adıyla satılan dizüstü bilgisayar, bir sanat eseri olarak satılıyor.

Şuan açık ebayda bulunan açık artırmada 620 bin dolara ulaştı bu şeytansı bilğisayarı almak isteyen çok fazla insan var gibi duruyor her gecen gün açık artırmada fiyat yukarı çıkıyor açık artırma bitene kadar bu fiyat çıkaçağı kesin gözüyle bakılıyor


https://www.gamebyte.com/the-worlds-most-dangerous-pc-is-up-for-sale-at-620k/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here