En iyi 5 Retro Oyun Konsolu İnceleme

0
411

Retro oyun konsolları geçmişe açılan pencerelerdir ve hepimiz için bir gün içinde etkileyici bir şey sunabilirler, ama şimdi sadece bir anıdır. Çoğunuz için yüksek bir duygusal değere sahipler ve basitçe sahip olmanız gereken bir şey. Ancak, hangi retro konsollar bugün en iyi ve en çekici olandır?
En iyilerin ve en çok arzu edilenlerin listesine göz atalım.


1. Atari Flashback 8 Gold Deluxe

Hepsinden, Atari Flashback 8 Gold Deluxe gezegendeki en çok arzu edilen retro oyun konsolu. Evet, pahalıdır ve bulmak zordur, ancak bu sorunları çözmeyi başarırsanız, geçmişten bir şahesere sahip olacaksınız. Konsol olağanüstü görünüyor ve tasarımın bir parçası! Çoğumuz için, etkileyici ve son derece arzu edilir görünüyor.


Atari Flashback 8 Gold Deluxe – Oyun Konsolu


2. Sega Mega Drive Classics console


Bu oyun konsolunu açıklamalı mıyız? Muhtemelen hayır. Dünyanın en popüler konsollarından biri oldu ve hala çoğu kullanıcının sahip olmak istediği bir şey. Konsol, dahili sürücüye takılı 80 oyunla geliyor. SD kart desteği sayesinde oyunların listesini 80’lerden uzatabilirsiniz. Tasarım ilginç, henüz basit. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda oyun var.

Pakette alacağınız kontrolörler 6 düğme ile yüklenir ve daha ileri ve daha yeni oyunlar için daha uygundurlar. Ne yazık ki, kablosuz menzil zayıf, bu yüzden çok fazla beklemeyin. Ayrıca, bazı oyunlarda gecikme göze çarpıyor. Ama yine de ihtiyacın olan tek şey Mortal Kombat 1-3 oynama yeteneğine sahipsin.


3. Super Nintendo Mini Classic

Bu konsol pek çok oyun için destekle geliyor, bu yüzden önerilerden biri. Bunun yanı sıra, aynı zamanda güzel yapılmış, harika görünüyor ve basit tasarım kalabalığın arasından sıyrılıyor. Menülerin tasarımı da etkileyici ve hepimiz onunla yetinmekten daha fazlasıyız.

Evet en iyi değil ve kısa kablolar bir sorun olabilir, ancak bu hala listemizde olması gereken etkileyici bir oyun konsolu.


Retron 5

Retron 5, en büyük dezavantajı olabilen önceden yüklenmiş 30 oyunla birlikte gelir. Ancak, eski NES arabalarını bulursanız, ROM’ları onlardan çıkarabileceğinizi veya yalnızca Gamulator’a gidip ücretsiz alabileceğinizi biliyoruz. Sonra yapmanız gereken tek şey bir USB çubuğa yerleştirmek ve konsolunuzda oynamak. Son derece basit ve kolaydır ve sayısız seçenek vardır. Bu biraz zaman ve bazı temel bilgiler gerektirecektir.


Retron 5 – Oyun Konsolu

Yapısal kalite, daha iyi bir kelime olmamasından dolayı iyidir ve gelişmiş özellikler mükemmeldir. Özetle, her türlü oyunu oynayabileceksiniz ve sadece tatmin olmaktan daha fazlasını yapacaksınız. Bu konsolun, Nintendo oyunlarını seven herkes için tasarlandığını ve yapıldığını unutmayın.


Retro Freak

Bu ilginç bir alternatif. 80’li ve 90’lı yılların tüm 8 ve 16 bitlik oyun konsollarına alternatif olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. İstediğiniz herhangi bir yükseltme yapmanıza izin veren modüler tasarımı da seviyoruz. Destek ve tasarım en büyük avantajlar. Ancak, bu konsol da daha yüksek bir fiyata geliyor. Bununla birlikte, herhangi bir döneme ait herhangi bir retro oyunu oynayabileceksiniz.

Kurulumu kolaydır ve kesinlikle değerli bir yatırımdır. Sonuç olarak, konsolun sunduğu çok şey var ve etkileyici.

Tarafını Seç ve Eğlenmeye Başla

Artık en iyi retro konsolların hangisi olduğunu biliyorsunuz. Beğendiğinizi seçebilirsiniz veya hepsini alabilirsin. Sonuçta, bunlar çok arzulanan öğelerdir. Tercihini bizimle paylaşmak istersen aşağıdan yorumlar kısmından yazabilirsin. Sizin düşünceleriniz neler?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here