Fortnite, Yeni Güncellemeyle Gelenler

0
180

Fortnite bir sonraki oyun içi etkinliğine hazırlanıyor gibi görünüyor ve bunun bir daha Loot Gölü’ne odaklandığını bilmek uzun zamandır hayranlarını şaşırtmayabilir. Geçtiğimiz birkaç güncellemede gördüğümüz gibi, haritanın Yağma Gölü bölgesi, Kasım ayındaki haritayı oyuna dönüştüren trippy kelebek etkinliğinden sonra ortaya çıkan takımada tarzı tasarımından bir kazı alanına dönüştürüldü. . Ortada şimdi devasa bir metal kapak dizisi, belki de geçen sonbaharda Loot Gölü’ne düşen gizemli mor küpün kapısı .

Epic Games’in burada ne planladığı hakkında çok fazla bir şey bilmiyoruz, ancak şimdi kuzey göl yatağındaki kapak çevresinde ortaya çıkan runları eşleştiren parlayan bir rune içeren Fatal Fields dışında yüzen, yabancı görünen bir platform var . Cihaz ya da her ne olursa olsun, her 100 milyon kolektif hasar aldığında gölün yönünde yavaşça hareket ediyor, tüm Fortnite sunucularında geçen ay ilk kez ortaya çıkan gizemli kazı sitelerine benzer şekildesenkronize ediliyor .

Belki de önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak ve kollektif oyuncu çabasıyla ambarın etrafındaki yerini alacak gibi diğer birçok runlar olacaktır. Bazıları metal kapak veya kapının bir geçit olamayacağı, bunun yerine toprağa gömülmüş bir uzay gemisinin tepesi olacağı ve yabancı Ziyaretçi karakteriyle ilgili daha önceki anlatı ipuçlarına bağlanacağını iddia etmişlerdir.

Buradaki zaman çizelgesi hakkında fazla bilgimiz yok. Geçmişte Epic, bu toplu anlatı etkinliklerini – bu eşi benzeri görülmemiş oyun içi hikaye anlatım tarzını başlatan roket fırlatması gibi – genellikle şu anki sezonunun doruk noktasında ortaya çıktı, ancak geliştiricinin son aylarda karıştırdığını gördük. bir sezonun ortasında ve yakınında etkinlikler atma. Haritadaki bazı ciddi değişikliklerin önümüzdeki hafta en kısa sürede gerçekleştiğini görüyoruz ki bu oran 8’in orta noktası olacak, eğer oran oyuncuları ilerledikçe hızlı görünüyor.


https://www.theverge.com/2019/4/19/18507921/fortnite-in-game-event-alien-runes-loot-lake-hatch-door

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here