iPhone Z konsepti katlanır telefonları yeni bir seviyeye taşıyor

0
114

Bugüne kadar gördüğümüz en çılgın iPhone modlarının arkasındaki Rus şirketi olan Caviar , bugün ilk katlanan iPhone konsept tasarımı videosu ile çıktı ve beklediğiniz gibi kesinlikle muhteşem görünüyor.

Sadece bir katlanabilir ekrandan memnun değilsiniz, Caviar’ın ‘iPhone Z’ konsepti iki kez katlanan bir ekrana sahip olmayı öneriyor. Sonuçta iPad Pro ile aynı boyutta bir iPhone, sadece daha da kullanışlı.

Bazı Apple hayranları, Apple’ın amiral gemisi tasarımıyla bu yıl büyük tasarım değişikliklerini umut ediyor, ancak katlama ekranlarının bu yıl ve hatta gelecek yıl ekleneceğine dair bir gösterge yok. Samsung Galaxy Fold’un zaten ne kadar korkunç bir şekilde yaptığı göz önüne alındığında , teknoloji daha olgun ve güvenilir hale gelene kadar Apple uzaklaşırsa şaşırmazdık.

Caviar’ın temsilcileri, “Yeni Apple amiral gemisinden gerçekten harika bir şey bekliyoruz ve herhangi bir sistematik güncellemeden etkilenmeyeceğiz” dedi. “Biz Apple teknikleri ve tüketicileriyle 7 yıldır çalışmakta olan marka olarak, bu konuda kendi fikirlerimiz var. Onları bir konsept biçiminde giydirmeye ve kamuya açık bir ücret vermeye karar verdik. ”


Caviar , iPhone Z konseptinin “en az 2900 Euro” tutacağını tahmin ediyor. Bu, giriş seviyesi Mac Pro’dan daha pahalı hale getirecek.


https://www.cultofmac.com/620310/crazy-iphone-z-concept-takes-folding-phones-to-a-new-level/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here