Apple’ın Şok edici Yeni iPhone Tasarımı-Yeni Patent

0
204

Planlanan bir iPhone SE2 ile , Apple görünüşte hayranlarını şok edecek bir kapaklı iPhone tasarımı için planlarını ortaya koydu. Ama yakından bakın ve yüzeyin altında çok anlamlı …

Uzman site tarafından alınan Patently Apple , Apple, iPhone kapaklı / kapaklı iPhone gösteren ABD Patent ve Ticari Markalar Ofisi ile ticari markalar sunmuştur. Evet, bu gerçek ve hayır, edinilmiş bir patent değil. Listelenen mucitler, Apple’ın Ürün Tasarım Mühendisi Kevin Robinson ve Kıdemli Ürün Tasarım Mühendisi Houtan Farahani’dir.

Peki, gelişmekte olan piyasalar için düşük maliyetli bir bütçe iPhone alacak mıyız? Hayır. Burası yakından bakmanız gereken yer.

Apple’ın dosyaladığı tasarım patenti değil, Apple’ın basit bir kapaklı telefonun arkasına sakladığı esnek, hafif yapısal malzemeleri (örneğin, titanyum ve magnezyum katmanlarını oietilen tereftalat, polivinil-bağlid ve poliizosiyanürat köpüklerle yapıştırma) kapsayan bir patenttir.

Neden çevirmeli bir telefon? Bugünün en son eşdeğeri olanı düşünün: Huawei Mate X ve Samsung Galaxy Fold gibi katlanır ekranlı telefonlar. Form faktörü Apple, rakipleri şu anda plastik ekranlarla sınırlı kaldığında, kendiliğinden ısınan esnek cam gibi ayrıntılara büyük ilgi gösterdi .

Ve Apple nadiren ilk hamle avantajıyla ilgileniyor olsa da, rakip cihazların piyasaya girmek üzere olduğu gerçeği, Apple’ın hazırlanmak istediği anlamına geliyor. İle satış çünkü durgun , Apple da özellikle çerçeve-az tasarımlar tüm premium akıllı telefonlar birbirine benzeyen yapma ile iPhone aralığını canlandırmak için net bir farklılaştırıcı ihtiyacı var.

Herhangi bir patentte olduğu gibi, ticari bir ürünün zamanlaması koymak imkansızdır ancak kanıtlar araştırmayı “iPhone Fold” olarak adlandırmaktır. Ve Apple’ın yaklaşmakta olan iPhone’ları çirkin ağaçtan düşerken ( daha az yetişen bir özellik için ), zaman, bizi havaya uçurmak için Wow faktörü olan yeni bir iPhone için çalışıyor.


HOŞUNUZA GİDEBİLİR
Özel Düğün Fotoğrafı İsteyen 23 Kişi
En iyi kameralı cep telefonları
Gömülü Sistem Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Mükemmel bacaklar elde etmek için ekipmansız egzersizler
Polimer Nedir ?


https://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2019/04/04/apple-iphone-fold-flip-clamshell-iphone-xs-max-xr-upgrade/#76ec244b4625

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here