Google Pixel 3a ve Pixel 3a XL: Bilmeniz gereken her şey

0
145

Google Pixel 3a’nın 500 dolara mal olacağını ve 64 GB’lık depolama alanına sahip olacağı bildiriliyor

google pixel 3 sarco haberleri 3a ve xl ana
91Mobiles

Google Piksel 3 ve Pixel 3 XL zaten orada en iyi Android telefonlar iki düşünülebilir, ancak ucuz değil ve Google bazı düşük maliyetli alternatifler hazırlıyor olabilecekleri gibi görünüyor olabilir. Söylentilere göre Google, Google akıllı telefon deneyimi yaşamak isteyenler için bir çift orta seviye seçenek üzerinde çalışıyor, ancak Pixel 3 veya Pixel 3 XL’in parasını almak istemiyor .

İşte Pixel 3 Lite ve Pixel 3 Lite XL veya Pixel 3a ve 3a XL olarak adlandırılan telefonlar hakkında şimdiye kadar bildiklerimiz.

FİYATLANDIRMA, AD VE ÇIKIŞ TARİHİ

Orta seviye seçenekleri olarak, bu Pixel telefonlar için normal Pixel telefonlardan kesinlikle biraz daha az ödeme yapmayı umacaksınız. Şu ana kadarki sızıntılar, telefonların normal Pixel telefonlarından birkaç yüz dolar daha az olan 400 ile 500 $ arasında bir maliyetle sonuçlanacağını gösteriyor. WinFuture’den gelen en son sızıntı, Pixel 3a’nın 450 avro veya 500 dolar civarında olacağını gösteriyor; ancak Pixel 3a XL’in fiyatı henüz bilinmiyor.

Bir süredir Pixel Lite ve Pixel XL Lite’ı kullanıyor olsak da, yeni kanıtlar Google’ın orta seviye Piksellerinin tamamen başka bir isimle gidebileceğini ileri sürüyor. Yeni yayınlanan Android Q beta’da bulunan kanıtlara göre , bu iki telefon Pixel 3a ve Pixel 3a XL olarak adlandırılabilir.

google piksel 3 sarco haber 3a ve xl isimleri android q

XDA Geliştiricilerinin koda geçirdiği bazı kodlar sayesinde, diğer Pixel telefonların girişlerinin yanında “Pixel 3a XL” girişlerini görebiliriz. Bu muhtemelen yeni telefonların markalaşması için gördüğümüz en güçlü kanıt ve kesinlikle “Pixel 3 Lite XL.”

Ne zaman serbest bırakılacaklar ve nerede? Google, Android Polisi’ne konuşan kaynaklara göre, bu yılın ilkbaharında bir ara Pixel 3a ve Pixel 3a XL’yi başlatmak için Verizon ile potansiyel olarak anlaşma imzaladı . Lite Pixel telefonlarının ABD’de satılmayacağı ve bunun yerine Hindistan, Çin ve Rusya gibi diğer pazarlara yöneleceği tahmin ediliyordu. Bir Verizon anlaşması açıkça bu varsayımı yanlış yapacaktır.

Pixel 3a serisinin Pixel 3 serisinden daha az güçlü olmasını beklemeli miyiz? Bu en olası sonuç gibi görünüyor – ancak ne kadar bir düşüş oranı bekleyebiliriz?

Çok sayıda Avrupa online perakende kaynağını belirten WinFuture’un bir raporundaPixel 3a, 5.6 inç ekran ve 64 GB depolama alanı sunarken, Pixel 3a XL aynı 64 GB ile birlikte 6 inç ekrana sahip olacak Depolama Raporda ayrıca her iki telefonun da siyah ve beyaz olarak sunulmasına rağmen, mavi ve menekşe karıştıracak üçüncü bir “Iris” rengi olacağı belirtiliyor.

Daha önce , daha büyük telefonun bu işlemci ile geleceğine dair söylentiler doğrultusunda Snapdragon 710 ile donatılmış Pixel 3a XL için olduğunu iddia eden Geekbench skorundan önceki bir sızıntı . Daha küçük olan Pixel 3a’nın, şimdiye kadar büyük ölçüde Asya pazarlarında hedeflenen telefonlarda yer alan Qualcomm Snapdragon 670 işlemci ile donatılmış olması muhtemel.

Bu günlerde orta seviye telefonlarda bile RAM numaraları yüksektir ve aynı Geekbench sonuçları Pixel 3a XL’in 6GB RAM ile gelebileceğini göstermektedir. Kullanılabilecek başka yapılandırmalar olmasını bekliyoruz ve her iki modelin de 4 GB’da başladığını görünce şaşırmazdık. Depolama alanı söz konusu değil, ancak 64GB büyük olasılıkla görünüyor. Diğer orta seviye telefonların çoğu, depolamayı artırmak için bir MicroSD kart yuvasıyla gelir, ancak kaynaklar bu tür bir yuvanın görünmediğine dikkat çekti .

Cihazın ön tarafında 8 megapiksel ön yüze sahip kamera varken arka tarafta 12 megapiksel kamera bulunuyor. Güç 2,915mAh bir bataryadır.

TASARIM VE EKRAN

Ortadaki pikseller Pixel 3 ve 3 XL ile aynı mı olacak? 91Mobiles tarafından yayınlanan bu videoda , hem Pixel 3a hem de Pixel 3a XL, görünüşe göre 360 ​​derecelik tam bir renderde gösteriliyor. Her iki telefonun ekran boyutunun 5.6 inç ve 6 inç olacağı ve plastik gövde ve 3.5mm kulaklık jakının iadesi gibi diğer bazı detaylar olacağını belirtir. İlginç bir şekilde, Pixel 3a XL, abisinin bölücü çentiklerinden yoksun görünüyor.

Piksel 3a’nın ilk göstergesi, yayınlanmamış bir Piksel 3’ün uygulamalı videosunu yayınlayan Rus teknoloji blogcusu Rozetked tarafından çevrimiçi olarak sızdırıldı.Piksel 3a, Piksel 3’e benzer bir tarzı destekliyor, ancak yalnızca 2220 x ekran çözünürlüğüne sahip. 1080. Ayrıca, diğer iki Pixel 3 cihazının aksine bir kulaklık jakına ve biraz daha kalın bir polikarbon yapıya sahip olduğu görülüyor.

KAMERA

Bir Pixel telefon aldığınızda harika bir kamera beklersiniz . pixel 3a nasıl? Söylentiler Pixel 3a’nın amiral gemisi kardeşleriyle aynı 12.2 megapiksel kamera sensörüne sahip olduğunu iddia ediyor ve eğer öyleyse, bu telefon için çok büyük bir satış noktası. Burada gördüğünüz fotoğraf örnekleri görünüşte Pixel 3a ile çekilmiş örneklerdir.

Bu olası yeni orta kademe Piksel çizgisi hakkında daha fazla şey duydukça bu makaleyi güncelleyeceğiz.

28 Mart 2019’da güncellendi: Yeni bir rapor Pixel 3a için bazı özellikleri ve ücretlendirmeleri bildiğini iddia ediyor.

HOŞUNUZA GİDEBİLİR

İstanbul’da şaşkına çeviren görüntü

Apple’ın Web Sitesinde Yeni AirPower Görüntüsü

Galaxy S10 İçin Mükemmel Bir Uygulama: Energy Ring

NASA, Ay ’a Yolculuk Yapacağı Tarihi Açıkladı

Çanakkale’nin tarihi ve turistlik yerleri

kaynak:https://www.digitaltrends.com/mobile/google-pixel-3-sarco-news/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here