Lenovo’nun Katlanabilir Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı

0
128

Samsung ve Huawei, bu yıl diğer OEM’lerin hala takip etmesi gereken bir şey olan katlanabilir telefonlar için kriterler belirledi. Gördüğümüz gibi, bu yıl farklı şirketlerden katlanabilir cihazların hakim olduğu düşünülüyor. Görünüşe göre Lenovo yarışa katılan en son üretici.

Geçen yıl Lenovo tarafından açılan yeni bir patent WIPO tarafından yayınlandı. Patent, ikinci bir ekrana sahip katlanabilir bir Lenovo cihazının tasarımlarını göstermektedir. Açılan ekran günümüzün akıllı telefonlarında gördüğümüze benzer olacak, ancak bir kez katlandığında kullanıcı iki ekran alacaktır. Menteşeler ortada değil, bu yüzden katlanmış ekranın hızlı bildirimler ve diğer bilgiler için işe yaradığını tahmin ediyoruz. Lenovo, bu tasarımı düşünen tek firma değil.

ZTE ve Oppo gibi diğer Çinli markalardan da benzer patentler gördük. Ancak, şirketin geçmişte prototip gösterdiğinden beri Lenovo’nun bunu gerçekleştirme olasılığı daha yüksek .

Geçmişte, patentlerin her zaman şirketin gerçekten bir akıllı telefon yayınlayacağı anlamına gelmediğini belirttik. Ancak, bu tasarım taslaklarını görünce, şahsen katlanabilir bir akıllı telefon çıkardıklarını umuyorum.

Sony Xperia XZ3’ün yeni görüntüleri sızdırıldı

Google Pixel 3a ve Pixel 3a XL: Bilmeniz gereken her şey

Kahverengi ve beyaz yumurtalar arasındaki fark nedir?

Mükemmel bacaklar elde etmek için ekipmansız egzersizler

renklerin hayatımızdaki etkileri

kaynak:
https://mspoweruser.com/lenovos-new-patent-shows-a-foldable-phone-with-a-second-screen/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here