Samsung, Galaxy S10’un Yapay Zeka Yeteneklerini Açıkladı

0
177

Üreticinin açıkladıklarına göre , uygulamaları daha hızlı başlatmak için birlikte çalışan iki sistem var. Birincisi, uygulamanın önceden yüklenmesini içerir ve kullanıcının alışkanlıklarını öğrenir: örneğin, bir fotoğraf çektikten sonra bir mesajlaşma uygulamasıyla paylaşmanız normaldir; bu sistem, açılır açılmaz mesajlaşma uygulamasının ön yüklemesini başlatır. kamera.

VRamDisk adlı ikinci sistem, asıl işi yapan sistemdir: uygulama için gerekli kaynakları RAM’den alır. Ayrıca, Samsung Galaxy S10 + 8 GB RAM’e sahipken, Galaxy S10e 6 GB’da çalışıyor, bu nedenle verileri önceden yüklemek için çok fazla alan var.

Ancak yapay zeka aynı zamanda Android 9 Pie’nin Adaptive Battery özelliğinden yararlanarak özerkliği geliştirmeye de hizmet ediyor ve burada App Leveling and App Disabler’ın girdiği yer: ilk sistem daha az kullanılan uygulamaları inceliyor ve ikinci sırada daha az ve daha az kaynak kullanıyor Son 30 günde kullanılmayan uygulamaları devre dışı bırak.

AI sayesinde, Samsung, kaynakları sorunsuz bir şekilde yönetme (manuel olarak herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmadan) ve sonuçlarla ilerleme kaydetmeyi sağlama hedefine ulaştığını iddia ediyor.


HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Diş Ağrısını Durdurmak İçin Yapabileceğiniz Etkili Şeyler

Gördüğünüz İlk Resim, Ruhunuzun En Derin Köşesini Gösterebilir

sarımsak faydaları ve zararları nelerdir

GEZİ REHBERİ Afrodisias – Aphrodisias Antik Kenti – AYDIN

Responsive (Uyumlu -Duyarlı) Tasarım Nedir?

kaynak:https://www.gizchina.com/2019/03/27/samsung-explains-how-artificial-intelligence-improves-the-galaxy-s10/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here