Star Wars Jedi; Fallen Order Oyununa İlk Videosu

0
147

EA, Saturday’s Celebration festivalleri başlıklı panelinin bir parçası olarak, merakla beklenen video oyunu için bir fragman yayınladı .

Jedi

Jedi: Fallen Order , üçüncü şahıslara yönelik, tek oyunculu bir aksiyon-macera oyunu şeklinde, Star Wars canonunun daha önce görülmemiş bir köşesini hayata geçirecek. Oyunun, Star Wars olaylarından kısa bir süre sonra gerçekleşmesi bekleniyor.

“ Tüm hayatım boyunca Star Wars oyunları oynadım , şimdi bir Star Wars oyunu yapacağım .” Projeyi yönlendirecek olan III . Savaş Tanrısı Stig Asmussen, son zamanlarda taraftarlara anlattı. “Bunun üzerine, Respawn’da yapıyorum; oyuncu için en yetenekli oyun yapımcıları, yaratıcıları, vizyonerleri ve (en önemlisi) savunucularından oluşan bir stüdyoyla çalışmak için iyi bir şansım oldu. 

Ama hepsi eğlence ve oyun değil – her zaman Star Warsmirasına saygı göstereceğimize söz veriyoruz; bu, merkezi bir oyun tasarımı prensibi olarak sürekli güçlendirilecek ve onurlandırılacak bir gerçek.” Asmussen devam etti. “Hayranlar , stüdyomuzun kaygan, yaşamdan daha büyük aksiyon ve eğlenceli, çığır açan mekaniklere olan bağlılığını özümseyen bir oyun olan Respawn’da ilk kez örneklenen kalite seviyesini beklemelidir . İleriye doğru ilerleyerek daha iyi bir evren talep edemeyiz Bu yolculuğa devam etmek için ve içinde olduğum tüm heyecan verici yerleri paylaşmayı çok isterdim .

https://comicbook.com/gaming/2019/04/13/star-wars-jedi-fallen-order-trailer-video-game-spoilers-swcc-2019/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here