Gwent Witcher Kart Oyunu iOS ve Android’e geliyor

0
206

CD Projekt Red, oldukça başarılı kart savaş oyununu iOS ve Android’e getiriyor.

Gwent: The Witcher Card Game, iPhone ve iPad’de “bu yılın ilerleyen saatlerinde” yayınlanacak ve Android cihazların “sonraki bir tarihte” duyurulacakları için bir versiyonun detayları verilecek.

Gwent ilk olarak  2015 yılında The Witcher 3: Wild Hunt’ta bir mini oyun olarak ortaya çıktı ve ardından PC, Xbox One ve PS4 için sağlam, bağımlılık yapıcı, ücretsiz bir çevrimiçi kart oyun haline geldi.

Konsol ve bilgisayar sürümü, yarın ilk büyük, ücretli genişlemesini alacak ve oyuna 100’den fazla yeni kart kazandıracak ve bu da cep telefonunda benimsenebilecek premium içerik modeline işaret ediyor.

Crimson Curse, 28 Mart’tan itibaren satışa sunulacak ve PC’de ve Gwent’in konsol varyantlarındaki oyun içi mağazasında £ 30.99’a mal olacak.

CD Projekt Red, Jason Slama’daki oyunun direktörü “Gwent’i akıllı telefonlara uyarlamak için çok uzun zamandır hazırlanıyoruz” dedi.

“Güzel görseller bir yana, Gwent’in çok oyuncusuna güç veren GOG Galaxy de dahil olmak üzere teknolojimizin çoğunu mobil cihazları desteklemeye uyarladık.

“Gwent’i akıllı telefonlara getirme vizyonumuz hem grafik hem de oyun açısından sunmamız gereken en iyisini birleştiriyor. Bu konuda daha sonra sizinle daha fazla ayrıntı paylaşmak için sabırsızlanıyorum.”

CD Projekt Red, şu ana kadarki deneyimlerimize dayanarak, Cyberpunk 2077’ninPC ve konsol versiyonlarında da çalışıyor ve şu ana kadarki deneyimlerimize dayanarak tüm zamanların en iyi rol yapma oyunlarından biri gibi görünüyor.

HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Bootstrap Container ile Container-fluid arasındaki Fark Ne? Nasıl Kullanılır?

ESKİŞEHİR’DE GEZİLECEK YERLER

Putin: Rusya, küresel enerji pazarının liderlerinden biri olduğunu kanıtladı

Facebook doğumgünü bağışçıları ilk yılda 300 milyon dolar kazandılar

Mide Ağrısı ve Kabızlıktan UzaK Durdurmanın Etkili Yolları

kaynak:https://www.pocket-lint.com/games/news/147584-gwent-the-witcher-card-game-coming-to-ios-and-android-move-over-hearthstone

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here