PUBG Mobile İçin İki Yeni Abonelik Sistemi Yayınlandı

0
261

Battlegrounds veya PUBG kısaca tartışmalı bir şekilde savaş royale türünün en çarpıcı oyunlarından biriydi ve geçen sene piyasaya sürüldüğünde Android ve iOS’teki en popüler oyunlardan biri oldu.

Şimdi, oyunun Çinli geliştiricisi Tencent, hem Android hem de iOS’ta mobil oyuncular için PUBG Prime ve Prime Plus aboneliklerini ekledi ya da tercih etti . Bu abonelik modelleri, hevesli oyunculara günlük olarak Unknown Cash veya UC artışı sağlar, kasalarda indirim yapar ve oyunculara Battle Points (BP) ile oyun içi alışveriş yapma imkanı verir.

İki seviye doğal olarak oyunculara farklı avantajlar sunar, temel 0.99 $ ‘lık oyuncuya günlük 5 Bilinmeyen Para verir ve Savaş Puanlarını kullanarak satın alır. Prime Plus kademesi 9.99 dolara satılıyor – ancak şu anda ayda 4.99 dolara sunuluyor – ve hevesli oyuncu için daha fazla avantaj içeriyor.

Bu seviye, oyunculara Battle Points kullanarak alım yapabilme yeteneklerinin yanı sıra günlük 20 adede kadar Bilinmeyen Para verir, aynı zamanda oyunculara günde 10 RP puan verirken, aynı zamanda oyun içi yağma ve eşyalarda günlük indirimler sağlar. Sadece bu değil, oyuncular her gün Klasik Sandık Piyango’ya girerken% 50 indirim kazanacaklar.

PUBG Prime’ın sıradan oyuncular için yatırım yapmaya değer olması pek olası değildir, ancak hevesli PUBG Mobile oyuncuları için bu değerli bir yatırım olabilir. Her iki aboneliği de aynı anda satın alabileceğinize dikkat edin – ya da öyle görünüyor. Prime Plus seçeneğinin standart Prime’a göre avantajları göz önüne alındığında, bu akıllıca bir yatırım olmaz.

HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Mükemmel bir banyo için 14 fikir

ABD’li uzman açıkladı: İşte Türkiye’de gerçek enflasyon

Kullandıktan sonra kahve çekirdeklerini atmamalısınız, çünkü sizi şaşırtan sayısız etkileri var.

AMASYA’NIN TARİHİ VE TURİSTLİK YERLERİ

6 saatten fazla uyku uyuyanlar

kaynak:
https://9to5google.com/2019/04/02/pubg-mobile-prime/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here