PUBG Mobile’ın Yeni Sürümü Geliyor

0
330

PUBG Mobile 0.12.0 beta testçilere yayılıyor ve popüler savaş royale unvanına bir sürü yeni ekleme getiriyor. Son zamanlarda, 6. Sezon dünyadaki oyuncular için canlı yayına girdiğinde oyun ilk yılını kutladı. Şimdi, 0.12.0 beta güncellemesi burada ve hakkında bilmek istediğiniz herşeyi aşağıda listeledik.

PUBG Mobile 0.12.0: Yenilikler

Beta güncelleme, oyuncunun avatarına oyunda taşınan eşlik kartalını da ekler. Bu, savaş alanında müttefik olmaktan çok kozmetik bir katkı. Kartalın her seviyenin erişebileceği kendi ifadeleri vardır. Toplamda beş var. Bir tur boyunca, kartal oyuncunun etrafında olacak, ancak eğilimli veya suda varsa uçup gidecek.

Beta güncellemesinde belki de en heyecan verici özellik, arkadaşlarınızı lobiden belirleme yeteneği. Düşmanın oynanışını görüntülerken, oyuncular arkadaşlık istekleri gönderebilecekler.

PUBG Mobile’daki Zombie modu hala canlı ve yeni 0.12.0 beta güncellemesi Erangel’de başka bir zombi olayı ekliyor. Bu sefer olsa, sen kurtarılana kadar hayatta kalması. Ekstraksiyonu daha da zorlaştırmak için oyuncular gece boyunca havanın toksik hale gelmesi ve sağlık seviyelerine zarar vermesi nedeniyle evlerin dışında dolaşabilirler. 

İki yeni silah – RPG roketatar ve patlayıcı Crossbow yeni zombi modunda ortaya çıkacak. Roket fırlatıcısı 6 roket ile gelecek ve tatar yayı darbeye patlayıcı patlayıcı oklar atabilir. 

PUBG Mobile İçin İki Yeni Abonelik Sistemi Yayınlandı

www.kampuskod.com

Bununla birlikte, aynı zamanda zombilerin ve düşmanların hareketlerini yavaşlatma yeteneğine sahip olan adada sıvı azot bombaları da üretilecektir. Güncelleme ayrıca, saldırı tüfeklerine eklenebilecek çift AR genişletilmiş bir dergi ekler. Bu ürün sadece elit zombi damlalarında bulunur.

Diğer değişikliklerden bazıları kırmızı nokta, sanal görüş, 2x ve 3x kapsamlarına uygulanabilecek yeni şekiller ve renklerdir. Oyuncunun oyundaki avatarının kontrolünü daha iyi hissetmesini sağlamak için, geliştiriciler birkaç oyuncu eyleminde ince ayar yaptı. Şimdi avatarınız bir silahı yeniden yüklediğinde, dergi yere düşecek. Kapıyı açarken, avatar kapıyı kollarıyla açmaya iter.

Beta güncellemesi yayında ve hatalar ve sorunlar için test ediliyor. Nihai gelişimi boyunca yapıya daha fazla özellik eklenmesini bekleyebiliriz. Şu anda, PUBG Mobile 0.12 güncellemesinin başlatılması hakkında resmi bir bilgi bulunmamaktadır.

HOŞUNUZA GİDEBİLİR


Kök Hücre Nedir? Kök hücreler ve kullanım alanları
NASA Uzay Aracı Opportunity fırtınaya yenik düştü!
Kütle ve Higgs Bozonu(Tanrı Parçacığı) Nedir?
Göz rengi değişirmi

kaynak:
https://www.techradar.com/news/pubg-mobile-0120-beta-adds-companion-eagle-new-weapons-in-zombie-mode-friendly-spectate-and-more

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here