Samsung’un Yeni Telefonu Galaxy A2 Core’un Teknik Özellikleri Sızdırıldı

0
329

Samsung’un bir sonraki Android Go akıllı telefonu olan Galaxy A2 Core’un ne zaman resmi olacağını henüz bilmiyoruz , ancak Samsung’un web sitesinin destek bölümü ve telefonun Geekbench listesi zaten çoktan çıktı. şu ana kadarki en büyük sızıntıyı alıyoruz.

91 cep telefonunun en son sızıntısı, daha önce sızdırılmış olan renderlerin sıralanmasında, oldukça ayrıntılı bir özellik listesiyle birlikte, yeni bir görüntüye sahip. tasarım açısından bakıldığında, Galaxy A2 Core’un tek basamaklı, 960 x 540 piksel çözünürlüğe sahip 5 inçlik bir ekrana ve 5 inçlik bir ekrana sahip plastik bir tasarıma sahip, iki basamaklı Galaxy A akıllı telefonlar kadar çekici olması beklenmiyor. 1.6GHz okta-çekirdekli Samsung Exynos 7870 işlemci kaputu altında uğultu. 91mobil cihazları ayrıca SoC’nin 1GB RAM VE 16GB genişletilebilir depolama seçenekleriyle birleştirileceğini ortaya koyuyor.

Kaynak aynı zamanda Galaxy A2 çekirdeğinin f / 1.9 bir açıklığa sahip tek bir 5 MP kamera ile ön tarafta bir f / 2.2 açıklığa sahip benzer bir 5 MP sensör alacağını belirtir. Kırmızı, koyu gri ve mavi renk seçenekleriyle gelirken Android 9 Pastayı (Go edition) 2600mAh batarya ile kutudan çıkarır.


https://www.gizchina.com/2019/04/12/samsungs-next-android-go-phone-specs-leaked-in-full/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here