Snapchat; yeni özelliklerle geliyor-Teknoloji haberleri

0
129

Dünkü Snap İş Ortağı Zirvesi’nde, Snap Inc çok geçmeden platforma eklenecek bir dizi yeni özellik tanıttı. Şirket, Snapchat’e çok yakında uygulamaya gelecek olan yeni bir Snap Originals listesi sunmayı planlıyor. Snap Games, Lensler ve Snap Kit gibi geliştirmeler gibi diğer özellikler de zaten mevcut. Zirve, Snap kurucularını, liderlerini, atölyelerini ve daha fazlasını içeren, yalnızca davetli bir etkinlikti.

Snapchat ekibi “arkadaşlık sadece konuştuğun şeylerden daha fazlası” dedi ve böylece Snap Games’i tanıtmayı planlıyor. Oyunlar doğrudan sohbet çubuğundan başlatılabilir ve arkadaşların birlikte oynamalarına izin verir. Bu özellik Bitmoji Partisi, Tiny Royale, Snake Squad, CATS Drift Race, Zombie Rescue Squad ve Alphabear Hustle gibi altı başlık ile tanıtılacak.

SnapChat-iphone-görüntü için

Yeni özellikler listesindeki bir sonraki orijinal Snap. Yeni sayfa, belgeseller, komediler, genç dramaları, vb. Gibi orijinal orijinal gösterileri içerecek ve tıpkı Stories gibi portre modunda tam ekran oynayacak. Şu anda, Snapchat tarafından boru hattında daha fazla olmak üzere 10 orijinal ilan edildi. Snapchat ayrıca Lenslerinde bazı iyileştirmeler yaptı. Artık kullanıcılar öğeleri ve müzikleri tarayabilecek ve bunları sırasıyla Amazon ve Shazam’da arayabilecekler. Snapchat ayrıca popüler yerler için özel lensler oluşturmak için dünya çapındaki sanatçılarla işbirliği yaptığını duyurdu.

Geliştirici kiti Snap Kitinde de iyileştirmeler yapıldı. Snapchat, kullanıcıların Snapchat kameradan başka bir uygulamanın içindeki bir Hikayeye içerik paylaşmalarını sağlayacak App Stories’i duyurdu. Bunun yanı sıra, kullanıcılar artık bir Snap’ta en sevdikleri hizmetlerden özel etiketleri paylaşabilirler.


HOŞUNUZA GİDEBİLİR


Boynuna bir buz küpü yerleştirdiğinde ne olur?
GEZİ REHBERİ Meryem Ana Evi-Selçuk, İzmir
Anne olmak ?
Selvi: “Türkiye, AB ile ilişkiler konusunda yeni adımlar atacak”
Yeterince iyi bir anneyimkaynak:https://www.91mobiles.com/hub/snapchat-games-lenses-original-shows-announced/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here