Sony Xperia XZ3’ün yeni görüntüleri sızdırıldı

0
384

Bu ayın sonunda düzenlenecek etkinlikle resmen tanıtılacak Sony Xperia XZ3 bir kez daha görüldü. Sızdırılan yeni görüntüyle telefonun tasarımı açıkça görüldü.

Bildiğiniz gibi Sony yeni akıllı telefonu Xperia XZ3’ü 30 Ağustos’ta düzenleyeceği etkinlikle resmen tanıtacak. Xperia XZ3’ün tanıtılacağı etkinliğin yaklaşması ile birlikte sızıntıların sıklığı da artıyor. Daha dün kılıflarının görüntüsü sızdırılan XZ3, bugün bir kez daha görüldü.

Sony Xperia XZ3, 30 Ağustos’ta tanıtılacak

Bu kez de telefonun gümüş renkli versiyonuna ait görüntüler sızdırıldı. Böylece telefonun tasarımıyla ilgili merak edilen sorular da cevap buldu. Sızdırılan bu yeni görüntü XZ3’ün tek arka kamerayla geleceğini doğruluyor. Bu tek kameranın 48 megapiksel olacağı söyleniyor.

Sony Xperia XZ3

Xperia XZ3’ü tek kamerayla satışa çıkaracak Sony’nin çift kamerayı daha sonra çıkaracağı Xperia XZ3 Premium’a sakladığı iddia ediliyor. Ancak Xperia XZ3 de 48 megapiksellik kamerası ile gayet iddialı geliyor.

Daha önce gelen sızıntılara göre Sony’nin yeni telefonu 5.7 inç FHD+ ekrana sahip olacak ve Snapdragon 845 yonga seti kullanacak. Telefonun diğer teknik özellikleri arasında 6 GB RAM, 128 GB depolama alanı ve 3060 mAh batarya bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here