Xiaomi Redmi 7 Bekleme Süresi 435 Saat

0
184
Xiaomi Redmi 7 için Weibo’da yapılan bir canlı yayında yeni pil teknolojisi ve enerji yönetim algoritması test edildi. Cihaz izleyici beklentilerinin %95’ini geçti.

Çinli üretici Redmi, Redibo 7’nin güç performansını sergilemek için Weibo’da canlı yayın yaptı . Bu canlı yayın 28 milyondan fazla kişi tarafından izlendi ve 5 milyondan fazla kişi yayını tekrar gönderdi. Bu çevrimiçi canlı testte Redmi 7’nin son bekleme süresi yaklaşık 18 gün 3 saat 435 saate ulaştı. Bekleme süresi, kullanıcıların% 95’ini aştı ve son bekleme süresini yalnızca 205 kişi tahmin etti.

Xiaomi Redmi 7

Redmi 7, yeni grafit negatif elektrot kullanan 4000mAh büyüklüğünde bir pil ile geliyor. Şirkete göre, güç algoritması, pilin düşük sıcaklık performansını büyük ölçüde artıran optimize edilmiştir. MIUI sistem düzeyinde güç tasarrufu ve arka plan güç tüketiminin akıllı yönetimi ile birlikte Redmi, bu cihazın bir tam şarjla iki gün dayanabileceğini söyledi.

Önceki sürümlerde olduğu gibi (Redmi Note 7 ve Redmi Note 7 Pro), Redmi 7 18 aylık bir garanti ile geliyor. Xiaomi Grubu başkan yardımcısı ve Redmi markasının genel müdürü Lu Weibing, Redmi’nin yüksek kalite ve paranın karşılığını almakta ısrar ettiğini vurguladı.


https://www.gizchina.com/2019/04/06/xiaomi-redmi-7-standby-time-reaches-435-hours-18-days/


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here