Youtube’a Instagram benzeri keşfet özelliği geliyor!

0
260

YouTube, geçtiğimiz aylarda Hikayeler özelliğini kullanıma açmıştı.
YouTube bu özellik sayesinde kullanıcıların etkileşimini daha da artıran popüler video platformu olmaya devam ediyor, şimdi ise bu tüm özelliklerin yanında yeni bir özelliğini daha kullanıma sunmaya hazırlanıyor.Yayınlanan bir rapora göre Youtube, popüler video paylaşım platformuna Instagram benzeri keşfet sekmesi getiriyor. Yakın zaman içerisinde, Instagram Keşfet benzeri bir sekmeyi herkesin kullanıma sunmayı planlayan Youtube ‘ın, YouTube keşfet özelliği nasıl çalışacak? Yakın zaman içerisinde kullanıma sunulacak olan bu özelliğe yakından göz atalım.

Youtube Yeni Keşfet Özelliği | Kampüs

10 binden fazla veya az aboneye sahip olan kanallar izlenme oranlarına göre söz konusu bu sekme üzerinden kullanıcılara önerilecek.

Bu özellik sayesinde daha az aboneye sahip ve özgün içerikler üreten YouTube kanalları bu sekme üzerinden görüntülenebilecek.
Böylece, gelecek vaat eden kanalların önünü açacak olan popüler video platformu hem de kullanıcıların birbiri ile olan etkileşimi daha artırabilecek.

Şimdilik belli başlı android kullanıcılarının huzuruna sunulan bu YouTube Keşfet özelliği yakında tüm kullanıcılara açılacak.

Siz bu YouTube Keşfet özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce, başka yenilikler de gelmeli mi? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz. Kampüs

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here