Evinize Yeni Bir Yaşam Verebilecek Temizlik Önerisi

0
249

Evinize Yeni Bir Yaşam Verebilecek Temizlik Önerisi

Temizlemeyi bıraktığımız başlıca nedenlerden biri, ezici bir miktar iş gibi hissetmesidir. Daha fazla dayanamayacağımıza ve zeminleri silip bulaşıkları yıkayarak bütün bir gün geçirene kadar bunu görmezden geliyoruz. İyi haber, evinizin her yüzeyinin hızlı bir şekilde parlamasını sağlamak için birkaç yol var. Evinizin farklı alanlarını ve eşyalarını lekesiz ve temiz tutmaya yardımcı olacak ipuçlarını bir araya getirdi.

zemini silmek için yeni bir yaklaşım kullanın

Banyo temizliği için sihirli bir macun yapın

 göz seviyesi testi

Ev işlerinin bir listesini oluşturun ve aile üyelerinizle paylaşın.

Evdeki tüm ev işleri hane halkı üyeleri arasında bölünebilirse, hayatınız çok daha kolay olacaktır. Partnerinize yardım etmesini isteyin ve çocuğunuz varsa bunları da dahil edin.

 sac için bant kullanın

Evin her tarafına dökülen evcil hayvanlarınız varsa veya her zaman saçlarınızı temizlemeniz gerekiyorsa, yüzeylerin hızlı bir şekilde temizlenmesi için elinizin etrafına yapışkan bant sarmayı deneyin.

 

 Bir zamanlayıcıyı ayarlayarak dikkatinizin dağılmamasını sağlayın.

Temiz çarşaflarınızı katlarken, çarşaflarınızı eşleşen yastık kılıflarından birine koyun. Bu şekilde her zaman birlikte tek bir yerde saklanır ve ayrı parçaların hepsini aramanıza gerek kalmaz.

Katman

Çöp kutunuza birkaç çöp torbası koy. Bunu yaparak, çöpü çıkarmaya ve yine torbasız bir kutuya sahip olmanıza asla gerek yoktur.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here