Makyaj Modası Nasıl Değişecek

0
443

Görünüşe göre tüm moda satıcıları mükemmel kırmızı rujlarını buldular, Kim Kardashian gibi kontur yapmayı öğrendiler ve aynaya bakmadan bile kedi gözü çizebildiler. Bununla birlikte, bu beceriler 2019’da işe yaramayacak çünkü bu yıl yerini alacak başka eğilimler var ve bu makalede onları bulacaksınız. 

Kampuskod , yeni yılda hangi ustalık kurallarının uygulanacağını ve trendleri takip eden kızların görünümlerinde yeniden düşünmeleri gerekecek

1. şekillendirme yerine Allık

Bu, makyaj sanatçılarının günlük yaşamdaki şekillendirmeyi reddetmeye çalıştıkları ilk yıl değil ve 2019 yılı da bu popüler eğilimi inkar etmek için başka bir girişim olacaktır. Tüm yanağı kaplayan allık, şimdilik şekillendirme yerine geçecek.

2. makyaj olmadan makyaj

Bir sonraki değişiklik dokularda olacak. Yeni yılda, yoğun makyaj temelleri yarı saydamlarla değiştirilecektir. 2019 sloganı “Daha doğal bir yüz!” Ve aslında heyecan verici. Görünmez makyaj iyi ve sağlıklı bir cilt gerektirir, bu yüzden cilt bakım kozmetikleri (dekoratif olmayanlar) daha fazla tanınacaktır. Gözleri daha anlamlı kılmak için makyaj sanatçıları küçük bir numara kullanırlar – ciltten daha koyu 3 ton kapatıcı seçerler ve göz farı yerine göz kapaklarına uygularlar.

3. Dudak büyütme yok

Dudakların şekli 2019’da gerçek bir devrime girecek. Makyaj sanatçılar, doğal olmanın yanlış bir yanı olmadığı ve doğal güzelliğinizi kozmetik veya kozmetik uzmanlarının yardımıyla değiştirmelerine gerek olmadığı fikrini uygulamaya çalışıyor. Bu yüzden gelecek yılki ana odak noktamız dudaklarınızın dışına çıkmayı bırakıp “Ombre’yi“ Angelina Jolie ”etkisi denilen bir şey elde etmek için kullanmak olacak.

4. Cildin ince parlaklığı

2018 yılı da vurgulayıcıların aşırı kullanımı için bir zamandı. Kızlar, neredeyse uzaydan görülebilen yüzündeki modaya uygun olayları yaratıyorlardı. Gelecek yılın ana eğilimi, bu durumu düzeltmek ve doğal ve sağlıklı bir ışıltı ile “saf” bir yüze öncelik vermek için umut vericidir.

5. Islak etkisi olanların yerine parlak gölgeleri matlaştırın

2019’un makyajı önceki tüm kurallara rağmen sıkıcı olmayacak. Dudaklarınızı veya gözlerinizi vurgulamanızı öneren kuralı hatırlıyor musunuz? 2019 yılında, gözler olacak. Aksi takdirde “doğal” bir yüzdeki parlak mat gölgeler yeni bir trend haline gelecektir.

6. “Instagram” makyaj yerine gündelik makyaj

Yüz özelliklerini vurgulamak için kesin ve sert çizgiler çizmenize gerek yok, çünkü “dün” makyajın etkisi moda oldu. Dün makyaj biraz kusurlu ve çok hassas değil. Belki de makyaj sanatçılar bu kuralı uygulayarak modacılara daha fazla boş zaman ve kendine güven duygusu vermek istiyor.

7. Kahverengi ruj öncelik kazanacaktır

90’lı yıllarda popüler olan kahverengi ruj, bir geri dönüş yapıyor ve şarabı, çıplak ve pembe tonları geride bırakıyor. Tıpkı kırmızı rujlarda olduğu gibi, yüz tonunuza uygun rengi aramak zorundasınız.

8. Alttaki kirpik çizgisini vurgulamak tekrar geri döner.

Birçoğumuz kozmetik pazarlarının sadece siyah, kahverengi ve gri eyeliner olduğu zamanları hatırlıyoruz. Şimdi çeşitli kozmetik markalarının koleksiyonları gökkuşağının tüm renklerine sahip ve gözleri sulamak için kullanılan beyaz veya bej renkli bir göz kalemi neredeyse her kozmetik çantasında var. 2019’da unutulmuş bir trend, alt kirpik çizgisinin siyah ya da kahverengi bir kalemle vurgulanması modaya dönecek.

Bonus: Parti makyajı – 2019

Parti makyajının bir ana kuralı olacak – yüzün doğal kalması. Dudaklar, pırıltılar, folyolar, metal rujlar ve dudakları görünür ve ışıldatabilecek herhangi bir şey sayesinde parlar. Tabii ki, bu makyajın rahatlığı tartışmalı, ancak görünüş kesinlikle etkileyici olacak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here