Bitcoin Tekrar Yükselecek JP Morgan analisti

0
251

ABD merkezli, uluslararası bankacılık ve finansal hizmetler alanında faaliyet gösteren JP Morgan’ın analisti Nikolaos Panigirtzoglou, bitcoin (BTC) ilgisinin yeniden yükselişe geçeceğini ileri sürdü.

JP Morgan analisti, Wall Street’te bitcoin’e duyulan ilginin yeniden yükseleceğini ve piyasaya kurumsal yatırımcıların da dahil olacağını söyledi.


JP Morgan’ın analisti Nikolaos Panigirtzoglou şunları söyledi:

“Kripto para piyasasında şu sıralar görmekte olduğumuz istikrar, daha fazla kurumsal yatırımcının yakın gelecekte bu alanda var olmasına zemin hazırlıyor. Kripto para piyasası yeni bir piyasa, bu piyasa bir balon evresi yaşamıştı ancak şimdi söndü.

Analist, ayrıca kripto paraların istikrarlı bir şekilde devam etmesinin, yeni firmaları da bu alana çekeceğini belirterek, buna rağmen bitcoinin geri dönüş yapması için birkaç yıl alabileceğini ekledi.

Bitcoin Şuan Ne Kadar?

CoinMarketCap ‘den inceleme yaptımızda şuan Bitcoin $3.652,90 seviyelerinde. Grafiği inceleyecek olursak, görünüş o ki Bitcoin tekrar yükselişe geçmiş durumda.

Peki, siz bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Bitcoin yükselmeye devam eder mi? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşarak paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here