Instagram, Beklenen Bir Özelliği Test Etmeye Başladı

0
161
Instagram, yıllar önce standart olması gereken bir özelliği uygulamaya hazırlanıyor
Instagram, yıllar önce standart olması gereken bir özelliği uygulamaya hazırlanıyor

Instagram, zaten popüler bir fotoğraf ve video paylaşım sosyal ağ hizmetidir, geçen yıl itibariyle 1 milyardan fazla aylık aktif kullanıcısı var , ama inanın ya da inanmayın , çoğunlukla birçok güvenlik ve gizlilik skandalından dolayı hala büyümeye yer var Ana şirketin çekirdek platformunu çevreleyen. Aynı zamanda Instagram’ın bazı temel özellikler sunmadan bu çılgınca ana başarı seviyesine ulaştığını düşünmek oldukça çılgınca.
Özetle, öykülerinize ekleyebileceğiniz bu 15 saniyelik klipler veya birinin Instagram profiline yüklenmesine izin verilen 60 saniyelik videolar için hızlı ileri bir seçenek. İnanılmaz derecede, video sosyal bileşeni yıllar önce Instagram’ın odağını ve işlevselliğini zenginleştirmiş olsa da, bu henüz bir şey değil. Ancak , Facebook ve Instagram gibi uygulamalar için yayınlanmayan özellikleri keşfeden çok güvenilir çalışmasıyla tanınan bir Twitter kullanıcısına göre , uzun zamandır beklenen video arama çubuğu şu anda dahili olarak test ediliyor.

Embedded video

bu iddiayı kanıtlayacak bir GIF’e sahipti ve gerçekten de özellik, gereksiz zil ve ıslık sesi olmadan beklendiği gibi çalıştığını kanıtladı. Ne yazık ki, bunun yakında kitlelere yayılacağından emin olamayız, sadeliği ve potansiyel popülaritesi düşünüldüğü halde, geniş çaplı sunumunu neyin engelleyebileceğini görmüyoruz. Bu gerçekleştiğinde, herşeyin açılmasını beklemek yerine, belirli bir Instagram videosunda hem ileri hem de geri gitme ihtimaline sahip olacaksınız, daha sonra eğer sadece küçük bir kısmı dikkatinizi çekerse baştan başa oynayabileceksiniz. .
İlginç bir şekilde, bu durum potansiyel olarak rahatsız edici olarak tanımlanan yorumların yayınlanması için bir gecikme ve uyarının yanı sıra , uygulamanın iki faktörlü kimlik doğrulama ayarlarında yeni bir “Güvenilir Cihazlar” bölümü ve birkaç Oluşturucu Hesapları , diğer bir deyişle yüksek profilli etkileyicileri hedefleyen değişikliklerin listesi. Bu özelliklerin kaç tanesinin halka ne zaman ve ne zaman yayılacağı görülmemektedir. 

HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Çocuğuklarda davranış ve zihinsel bozukluk nasıl anlaşılır.

hayatımızı Kolaylaştıran Mükemmel 14 İcat

Bilim İnsanları Uyarıyor Şekerleme Yapan İnsanlar..DİKKAT!

Dünya Yazılımcılar Günü – 13.09.2018

İstanbul’da Hissedilen Deprem

kaynak:https://www.phonearena.com/news/instagram-video-seek-bar-fast-forward-feature-testing_id114901

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here