Huawei, P30 Pro akıllı telefonunu erkenden tanıttı

0
239
Huawei

Huawei, fotoğraf merkezli akıllı telefonların nasıl oluşturulacağını biliyor olabilir , ancak web sayfaları kavramı görünüşte ötesinde. Evan Blass tarafından tespit edildiği gibi , 26 Mart Paris Etkinliği öncesinde bilmek isteyebileceğiniz her şeyi açıklayan telefon için bir etkinlik sayfası açıkladı. Beklendiği gibi , dörtlü kamera dizisine sahip olacak – ana ambalaj 40 megapiksel sensörle – ve 10X hibrit zumla, P20 Pro’nun 5X zumunu iki katına çıkaracak .

Bazı ilginç yeni detaylar da var. P30 Pro (ve daha az oranda P30) düşük ışık kapasitesini geliştirerek gece çekimleri için daha iyi hale getirecek. Ayrıca çift görüntülü bir video modu da içerecekler. Bu, dört kameranın ikisini aynı anda bölünmüş ekranda göstererek hem yakın hem de geniş açılı görünümü görmenizi sağlar. Bu özellik, uzaktaki hızlı hareket eden nesneleri izlemeyi kolaylaştırabilir veya bir tür akıllı telefon televizyon yönetmeni gibi görünümler arasında hızlıca geçiş yapabilir . Bununla birlikte, bölünmüş formatta da kayıt yapıp yapamayacağınız belli değil.

Sayfada ayrıca, Huawei’nin Singapur etkinliğinde P30 Pro alıcılarına ücretsiz olarak sunulacak olan Huawei Watch GT Active sürümü açıklandı. Muhtemelen Google’ın Wear OS işletim sistemi değil, Huawei’nin kendi işletim sistemi tarafından desteklenen (ne yazık ki) Huawei’nin Watch GT’sinin daha sportif bir sürümü olacak . P30 telefonları 26 Mart Salı günü Paris’te açılacak ve Engadget olayı karşılamak için orada olacak – ancak ABD’de bulmak zor olabilir .

HOŞUNUZA GİDEBİLİR

3 Hafta İçinde Göbeğinizden Kurtulun

Aksaray Tuz Gölü

NASA, Ay ’a Yolculuk Yapacağı Tarihi Açıkladı

DÜNYANIN EN İYİ BİTCOİN BORSALARI

güzel ilginç Sıra dışı 8 mobilya tasarımı

KAYNAK:https://www.engadget.com/2019/03/22/huawei-p30-smartphone-inadvertent-leak/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here