Fortnite, 3 Milyon Dolarlık Bir Turnuva düzenleyecek

0
282

fortnite, büyük ölçüde oyuncuların özel seviyeler ve mini oyunlar yapmalarına olanak sağlayan Creative Mode sayesinde, bir savaş royası oyunundan çok daha fazlası haline geldi. Görünüşe göre, geliştirici Epic Games, Creative Mode’da oynayan ve oynayan oyunculara büyük paralar vererek bu gerçeği kabul ediyor gibi görünüyor.


Fortnite, Yeni Güncellemeyle Gelenler

Fortnite Dünya Kupası – Creative , 29 Nisan’da başlayan ve oyuncuların topluluk yaratıcıları tarafından hazırlanan beş denemede hayatta kalması gereken bir yarışma. Her olay üstesinden gelmek için farklı bir meydan okuma sunacak. Finalistler 3 milyon dolarlık bir havuz için yarışacaklar. Katılmak için oyun modunu denemeniz ve en iyi yarışmacıları bulmak için kullanılabilecek bir etiket kullanarak kendinizin bir klibini göndermeniz gerekir. Etkinlikler, 7 Haziran’da sona erecek ve haftadan haftaya gerçekleşecek.


Fortnite 8.40 Güncelleştirme Yeni Gelen Tüm Özellikler

Epic Games, oyuncuların bu denemelerden bekleyebileceklerini paylaşmazken, içerik yaratıcısı Cizzorz’in ilk denemeyi inşa edeceğini ve yargılayacağını söylüyor. Cizzorz, oyunculara gittikçe daha hain zorluklardan kurtulmakla görevli olduğu şeytani Deathrun seviyeleri ile tanınır. Milyonlarca oyuncu, bazılarının birkaç saniyeden daha uzun süre hayatta kalamayacaklar.


https://www.polygon.com/2019/4/18/18485687/fortnite-creative-world-cup-tournament-epic

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here