PUBG; Başarılı Olmanın Sırları

0
270

HEDEF PUBG

PUBG’nin sunduğu en iyi donanıma sahip olabilirsiniz, ancak yakında hedefleri hedefleme ve göreceli bir şekilde alma kabiliyetine sahip olmadan bir Tavuk Yemeği almayacaksınız. PUBG ile ilgili sorunların bir kısmı, özellikle atışınızı çok çeşitli silahlarla uygulamak için özel olarak tasarlanmış herhangi bir deathmatch sunucusu olmadığından, oyunun hızının mutlaka amacınızı geliştirmek için elverişli olmamasıdır.

Çok sayıda silah, ataşman, ateş etme modu ve geri tepme paterni, affetmeyi amaçlamada daha iyi hale gelebilir. Respawns eksikliği, ayrıca dışarı atılmadan önce farklı senaryolarda çekim düşmanları pratik yapmak için çok sınırlı bir fırsat olacağı anlamına gelir. Sunulan tüm silahlarla daha rahat olmanız ve atışlarınızı başlatmaya başlamadan yüzlerce tur alabilir, ancak bu süreci hızlandırmaya yardımcı olmak için buradayız.

Aşağıda, PUBG’yi hedeflemenizi geliştirmenize yardımcı olacak birkaç ipucu ve püf noktası bir araya getirdik. Bunun, hedef kılavuzumuzun ilk tekrarı olduğunu ve oyuna daha fazla zaman batarken ipuçlarını ve püf noktalarını eklemeye devam edeceğimizi belirtmekte fayda var. Yakında daha fazlası için bizi izlemeye devam edin!


PUBG yasaklandı

NASIL NİŞAN ALINIR

 • 100m – OKUN ucu.
 • 200m – OKUN ORTASI
 • 300m – üst.
 • 400m, 500m, 600m – Sırada birinci çentik, ikinci çentik ve üçüncü çentik.

Hareketli hedeflere nasıl ulaşılır?

Hareketli hedeflere atış yapmak, PUBG’de ustalaşmanın en zorlu yönlerinden biridir ve özellikle rakiplerinizi düşürürseniz, sadece tüm atışlarınızı kaçırmaya başlamak için gerçekten sinir bozucu olabilecek bir şeydir!

Dikkate almak isteyeceğiniz ilk şey mesafedir, ancak baskı altında olduğunuzda hedefinizin ne kadar uzakta olduğunu nasıl hesaplarsınız? Bir cetveli tam olarak kamçılayamazsınız, bu nedenle bu hakkı almak büyük ölçüde kendi sezginize bağlıdır – ne kadar çok oynarsanız, kararınız o kadar artar.

 • Yaklaşık 100 metre uzaklıktaki bir hedefe bakarken, önlerinde bir kişi olduğunu hayal edin ve bu pozisyonu vurun.
 • 200 metre uzaklıktaki rakipler için hedefinizi iki hayali insan yönlendirin.
 • İlk atışınızı yapmazsanız sorun değil, sadece mermiyi izleyin ve atışınızı biraz ayarlayın!
 • Farklı silahların farklı mermi hızları vardır, bu nedenle göz önünde bulundurmanız gereken başka bir değişkendir. Tabii ki, yukarıdaki yöntem her uzun menzilli silah için iyi çalışıyor, ancak bu atışları yapmak için burada ve orada biraz ayarlama yapmanız gerekebilir.

Nasıl daha iyi hedef alırsınız

Genel ipuçları

 • Fare ayarlarınızı tam olarak yapmanız önemlidir. Size en uygun dengeyi bulmak için DPI derecenizi, oyundaki fare hızını ve genel hassasiyet ayarlarını göz önünde bulundurun. Bu cephedeki bazı yararlı ipuçları ve püf noktaları için en iyi PUBG fare DPI ve hassasiyet ayarları kılavuzumuza göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz .
 • Bu söylemeden geçiyor ama pratik yapmak gerçekten mükemmel. Oynamaya devam et, zamanla iyileşeceksin!
 • Dövüşlerden uzak durmak ya da güvenli oynamak yerine, saldırgan olun ve amacınız üzerinde çalışmaya çalışırken dövüşleri kovalayın. Düelloların büyük çoğunluğunu kaybetmiş olsanız bile, hızlı ateş hedeflemenizi geliştirmenin en iyi yollarından biri ve sunulan silahların birçoğu ile kademeli olarak daha rahat olacaksınız.
 • Aktif bir şekilde itfaiyecilik yapmak için aradığınız birkaç hızlı atış mermisini deneyin ve deneyin. Pochinki, School, Los Leones, Hacienda Del Patron veya herhangi bir diğer büyük kasaba veya şehir gibi kalabalık bölgelerde başından itibaren yoğun bir eylem için arazi.
 • Amacınızı gerçekleştirmenin bir başka harika yolu da Squad maçlarına solo oyuncu olarak girmektir. Bu şekilde çok daha fazla düşmanla karşılaşacak ve sonuç olarak daha fazla aksiyona katılacaksınız.

Amaçlayan İpuçları

 • Kapsamla yakınlaştırdığınızda veya manzaraları aşağı doğru çekerken [Shift] düğmesine basmak, silahınızın bir yandan diğer yana sallanmasını geçici olarak durduracaktır. Bu, uzaktaki hedeflere ateş ederken veya atışlarınızı arkadan sıraya sokarken atışlarınızı sabitlemek için mükemmeldir. Bunu yaparken HUD’nuzun alt kısmında görünen akciğer kapasitesi ölçüm cihazına bir göz atın. Bu bittiğinde, nefesini bir kez daha tutmak için yeniden şarj olana kadar beklemeniz gerekir.
 • Geri tepmeyi kontrol etmenin önemini yeterince vurgulayamayız. Ne zaman bir atış yapacaksanız, silahın tekmelemeye veya yana doğru sallanmaya başladığından emin olun. Tam otomatik ateşleme yapıyorsanız, fareyi kademeli olarak aşağı çekin veya tamamen çırpmalarını önlemek için tek bir yangında atışlarınızda sabırlı olun.
 • Yakın mesafeden biraz daha fazla hassasiyet için kalça atmanızı veya Red-Dot veya Holographic gibi manzaraları donatmanızı öneririz.
 • Bu oldukça açık, ancak belli bir mesafedeki düşmanlara bakarken 4X, 8X ve 15X Scopes kullanmak isteyeceksiniz. Onları envanterinizde tutmaktan ve eldeki duruma uyması için aralarında değişim yapmaktan korkmayın!
 • En iyi oyuncular düzgün şekilde nasıl bakılacağını bilir ve bu Tavuk Yemeklerini almak için daha iyi bir şans için ustalaşmanız gereken bir şeydir. Manzaraları aşağı doğru çekerken [Q] ve [E] tuşlarına basmak, sırasıyla sola ve sağa yaslanmanıza neden olur; bu, köşelerde veya kapak dışında bakmak için harikadır. Düşmanlarınızı zor bir konuma sokmak için birkaç hızlı atış yaparken, öngörülemeyen ve köşelerinizi yeniden gözetleyin.
 • Yine de her seferinde aynı noktaları tekrar dikizlemeyin! Düşmanınızın hareketlerinize tepki vermesini sağlayın ve onları tehlikeye atmak istiyorsanız düello yaparken kendinizi yeniden konumlandırın.
 • Bir cıvatayla çalışan keskin nişancı tüfeğini ateşlemeden otomatik olarak çıkacaksınız. [LMB] düğmesini basılı tutarak ateş açtıktan sonra kapsamlı modda kalın ve yeniden kurmadan önce merminin nereye indiğini görebileceksiniz. Bu, uzun mesafelerde son derece kullanışlı!


https://www.metabomb.net/pubg/gameplay-guides/pubg-how-to-aim-better-scope-sights-and-long-range

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here